Zajrzyjmy wspólnie w przyszłość! Co czeka nas w Sport Drive’owym świecie w 2024 roku? Najprawdopodobniej każdy znajdzie tam coś dla siebie!

Uchyliliśmy rąbka tajemnicy i oto co tam znaleźliśmy:

Środy że Sport Drive – dzień jazdy po Torze Poznań w formule open track – nie musicie już pilnować kalendarzy- jest środa więc od 9 do 15 jeździmy!

Noworoczny Trening Sportowy – 20 stycznia spotykamy się na pierwszym takim treningu sportowym – specjalnie przygotowana trasa dostępna bez przerw przez cały dzień – idealna okazja do wydajnego treningu dla osób startujących w amatorskich i profesjonalnych imprezach samochodowych. Instruktorzy na miejscu będą doradzać jak najlepiej pokonać dany element próby i nie tylko 👍

Szkolenie wyścigowe – pierwszy raz pojawia się tak rozbudowane szkolenie przeznaczone dla kierowców wyścigowych – tych rozpoczynających przygodę, ale też takich, którzy chcą zdobyć więcej wiedzy, przypomnieć sobie kluczowe elementy, czy po prostu potrenować. Szkolenie dwudniowe z olbrzymią dawką wiedzy. Przejdź procedurę startu w praktyce, znajdź idealną linię wyścigową, przećwicz wyścigowe manewry, które zapewnią Ci wygraną! Daty szkoleń 21-22 marca oraz 4-5 kwietnia. Możliwość przejścia egzaminu i uzyskania licencji wyścigowej na koniec szkolenia.

Szkolenia sportowe w grupie – jednodniowe szkolenia sportowej jazdy ukierunkowane na poprawę techniki sportowej jazdy 🏎️ Data szkolenia 9 kwietnia.

Event Otwarcia Sezonu Time2Drive – dzień jazd na torze w formule tak uwielbianej przez uczestników – 50 minutowe sesje pozwalają dowolnie skomponować dzień treningowy, a atrakcje na torze urozmaicają dzień 🚗💭🕺To już 7 kwietnia!

Wyjazdy do Emiratów na testy Radicali – absolutna nowość, pierwszy wyjazd w lutym, oferta komponowana indywidualnie 🏝️

Roadtrips i inne – ogranicza nas wyobraźnia, jeśli macie pomysł na spędzenie z nami czasu, zapraszamy do rozmowy, możliwości są niewyczerpane ❤️